Datum
12. 10. 2023

Místo konání
Jagellonská 1, Praha 3

Lektorka

Kateřina Polívková – aromaterapeutka, masérka
„Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování vykuřování a aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba na workshopech vykuřování či aromaterapie nebo při míchaní osobních vůní na míru. A neustále se učím, od života i od přírody. Absolvovala jsem Institut aromaterapie, věnuju se aroma masážím a terapiím, vůně jsou prostě okolo mne neustále. Moc ráda své zkušenosti a poznatky předávám dál. Každý kurz je obohacením, každé setkání se zájemci o vůně je poučením i pro mě. Pravidelně publikuju články a videa o vykuřovadlech i éterických olejích.“

Cyklus Aromaterapie vs. vykuřování

Jedná se o cyklus workshopů zaměřených na různá voňavá témata. Základní linkou je nahlédnutí do dvou oborů využívajících aromatické látky z rostlin – vykuřování a aromaterapie. Náplň je připravena tak, aby rozšířila praktické znalosti a dovednosti účastníků. Očicháme mnoho vzorků, otestujeme různé techniky a pohovoříme o účincích v dané oblasti.

Popis workshopu Pryskyřice – léčivá síla stromů

Kadidlo a myrha je asi nejznámější, ale co elemi, kopaiba, kopály, jantar a další poklady? Pryskyřice jsou tradičně používané k vykuřování, ale i mnoha dalším účelům, jsou silně léčivým prostředkem a účinně dezinfikují prostor i tělo. Navíc zklidňují stres a uvolňují tenze. Což z nich činí ideální pomocníky při nepříjemných onemocněních obzvláště dýchacího ústrojí, dále kožních problémech i jiných oslabeních těla i ducha. Pryskyřice jsou také velmi zajímavým příkladem, jak moc se může účel použití v podobě surového materiálu a vydestilovaného ÉO lišit! Na to se zaměříme. Projdeme velmi zajímavé užití z historických pramenů i nejnovější medicínské poznatky. Vyzkoušíme různé pryskyřičné produkty.

Cena workshopu

Cena workshopu je 1.150 Kč,
pro zájmové členy OSČA 1.030 Kč, pro odborné členy OSČA 970 Kč.

V ceně jsou skripta i materiál na výrobu vlastního produktu.

Za zvýhodněnou cenu můžete zakoupit celý cyklus workshopů (5 + 1 zdarma).
Cena celého cyklu je 5.750 Kč,
pro zájmové členy OSČA 5.150 Kč, pro odborné členy OSČA 4.850 Kč.
Zarezervujte si místo v prvním workshopu a do poznámky uveďte, že máte zájem o celý cyklus. Rezervace na další workshopy Vám vytvoříme automaticky.

Další termíny a témata

16. 3. 2023 Očista a detox – vůně zbavující nánosů

11. 5. 2023 Afrodiziaka – vůně lásky a sebelásky

24. 8. 2023 Plody, semínka, koření – nejen na vaření, ale i na vonění

21. 9. 2023 Z kuchyně do kadidelnice a aromalampy – vůně bylinek ze zahrádky

30. 11. 2023 Vůně dřev vzácných a běžných – stabilita a klid

Kontakt

kurzy@aromaterapie.cz

Čas konání

12. 10. 2023 17 – 21 hod

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .