Datum
21. 09. 2023

Místo konání
Jagellonská 1, Praha 3

Lektorka

Kateřina Polívková – aromaterapeutka, masérka
„Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování vykuřování a aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba na workshopech vykuřování či aromaterapie nebo při míchaní osobních vůní na míru. A neustále se učím, od života i od přírody. Absolvovala jsem Institut aromaterapie, věnuju se aroma masážím a terapiím, vůně jsou prostě okolo mne neustále. Moc ráda své zkušenosti a poznatky předávám dál. Každý kurz je obohacením, každé setkání se zájemci o vůně je poučením i pro mě. Pravidelně publikuju články a videa o vykuřovadlech i éterických olejích.“

Cyklus Aromaterapie vs. vykuřování

Jedná se o cyklus workshopů zaměřených na různá voňavá témata. Základní linkou je nahlédnutí do dvou oborů využívajících aromatické látky z rostlin – vykuřování a aromaterapie. Náplň je připravena tak, aby rozšířila praktické znalosti a dovednosti účastníků. Očicháme mnoho vzorků, otestujeme různé techniky a pohovoříme o účincích v dané oblasti.

Popis workshopu Z kuchyně do kadidelnice a aromalampy – vůně bylinek ze zahrádky

Šalvěj, máta, bazalka, rozmarýn, tymián… Čím to je, že ty nejběžnější kuchyňské bylinky mají v podobě éterických olejů a vykuřovadel tak obrovskou sílu? Napadlo vás někdy otestovat vedle sebe bylinu čerstvou, sušenou, vydestilovanou a její vonný dým vzniklý teplem? Tak si to na workshopu hezky užijeme! Očicháme, otestujeme, prověříme účinky i bezpečnost. Všechny varianty jdou krásně kombinovat pro optimální působení, chuť i vůni. Dostanete různé zajímavé a méně obvyklé tipy na využívání těchto „obyčejných“ neobyčejných bylinek původem ze Středomoří.

Cena workshopu

Cena workshopu je 1.150 Kč,
pro zájmové členy OSČA 1.030 Kč, pro odborné členy OSČA 970 Kč.

V ceně jsou skripta i materiál na výrobu vlastního produktu.

Za zvýhodněnou cenu můžete zakoupit celý cyklus workshopů (5 + 1 zdarma).
Cena celého cyklu je 5.750 Kč,
pro zájmové členy OSČA 5.150 Kč, pro odborné členy OSČA 4.850 Kč.
Zarezervujte si místo v prvním workshopu a do poznámky uveďte, že máte zájem o celý cyklus. Rezervace na další workshopy Vám vytvoříme automaticky.

Další termíny a témata

16. 3. 2023 Očista a detox – vůně zbavující nánosů

11. 5. 2023 Afrodiziaka – vůně lásky a sebelásky

24. 8. 2023 Plody, semínka, koření – nejen na vaření, ale i na vonění

12. 10. 2023 Pryskyřice – léčivá síla stromů

30. 11. 2023 Vůně dřev vzácných a běžných – stabilita a klid

Kontakt

kurzy@aromaterapie.cz

Čas konání

21. 9. 2023 17 – 21 hod

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .