Datum
11. 05. 2023

Místo konání
Jagellonská 1, Praha 3

Lektorka

Kateřina Polívková – aromaterapeutka, masérka

„Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování vykuřování a aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba na workshopech vykuřování či aromaterapie nebo při míchaní osobních vůní na míru. A neustále se učím, od života i od přírody. Absolvovala jsem Institut aromaterapie, věnuju se aroma masážím a terapiím, vůně jsou prostě okolo mne neustále. Moc ráda své zkušenosti a poznatky předávám dál. Každý kurz je obohacením, každé setkání se zájemci o vůně je poučením i pro mě. Pravidelně publikuju články a videa o vykuřovadlech i éterických olejích.“

Cyklus Aromaterapie vs. vykuřování

Jedná se o cyklus workshopů zaměřených na různá voňavá témata. Základní linkou je nahlédnutí do dvou oborů využívajících aromatické látky z rostlin – vykuřování a aromaterapie. Náplň je připravena tak, aby rozšířila praktické znalosti a dovednosti účastníků. Očicháme mnoho vzorků, otestujeme různé techniky a pohovoříme o účincích v dané oblasti.

Popis workshopu Afrodiziaka – vůně lásky a sebelásky

Z vůní to zdaleka není jen tolik známý ylang ylang. Praktický aromatický workshop s použití éterických olejů a vykuřovadel zaměřený na afrodiziakální téma. Hlavně tedy se záměrem posílení lásky sama k sobě a podporu radosti ze života!. Láska a vůně k sobě tak nějak patří. Od pradávna! Co nám dělá dobře, to nám zpravidla i voní. Víte, že i rostliny mají svá afrodiziaka, kterými lákají opylovače na své květy? A o těch hlavně se dozvíte na workshopu. Asi budete odcházet trošičku omámení, ale v tom nejlepším slova smyslu. A pokud poté zažijete noc plnou lásky (nebo sebelásky), jen dobře…
Čeká nás hodně čichání, povídání i sdílení. Představím vám a vašim nosům více i méně typické představitele vůní s afrodiziakálními účinky z rostlinného světa. Budou to vykuřovadla (bylinky, dřeva a pryskyřice) a vybrané éterické oleje… Některé určitě nebudete znát!

Cena workshopu

Cena workshopu je 1.150 Kč,
pro zájmové členy OSČA 1.030 Kč, pro odborné členy OSČA 970 Kč.

V ceně jsou skripta i materiál na výrobu vlastního produktu.

Za zvýhodněnou cenu můžete zakoupit celý cyklus workshopů (5 + 1 zdarma).
Cena celého cyklu je 5.750 Kč,
pro zájmové členy OSČA 5.150 Kč, pro odborné členy OSČA 4.850 Kč.
Zarezervujte si místo v prvním workshopu a do poznámky uveďte, že máte zájem o celý cyklus. Rezervace na další workshopy Vám vytvoříme automaticky.

Další termíny a témata

16.3. Očista a detox – vůně zbavující nánosů

22. 6. Z kuchyně do kadidelnice a aromalampy – vůně bylinek ze zahrádky

24. 8. Plody, semínka, koření – nejen na vaření, ale i na vonění

12. 10. Pryskyřice – léčivá síla stromů

30. 11. Vůně dřev vzácných a běžných – stabilita a klid

Kontakt:

kurzy@aromaterapie.cz

Čas konání

11. 5. 2023 17 – 21 h

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .