Milí členové,

s radostí vás zveme na členskou schůzi Odborné společnosti české aromaterapie,
člena Asociace českých aromaterapeutů.
Schůze se bude konat 5. 11. 2021 od 18 h, v Praze.

Chtěli bychom využít této naší povinnosti k uspořádání příjemného a plodného setkání naší aromaterapeutické společnosti.

Co chystáme?

1. Členská schůze (18 – 20 h)

Rádi bychom vás seznámili s aktuální situací v OSČA, ujasnili její postavení v AČA, představili vám aktuálně probíhajícími projekty, plánované akce a chystané změny. Bude čas na vaše dotazy, připomínky, náměty.

Jste pro nás nesmírně důležití, chceme slyšet vaše názory a komentáře. Buďte součástí rozvoje české aromaterapie.
Především se obracíme na naše čestné a odborné členy, kteří disponují hlasovacím právem, aby se k nám připojili, a zajistili tak usnášeníschopnost celé schůze. Děkujeme.

2. Raut (od 20 h)

Po dlouhé době máme opět možnost setkat se naživo a jen tak pobýt s příjemnými lidmi naší báječné komunity. Využijte této příležitosti potkat své kolegyně, kolegy, přátele.

Jak to chystáme?

Velmi bychom si přáli setkat se v co největším počtu naživo.

Nicméně chápeme, že pro některé z vás nebude možné se akce na místě zúčastnit, proto současně počítáme s možností online připojení po dobu členské schůze (včetně online hlasování pro členy s hlasovacím právem).

Máme vytipovaných několik pěkným míst, kde akci můžeme uspořádat. Abychom vybrali to nejlepší, prosíme vás o vyjádření, zda se chystáte zúčastnit a jakou formou. Rezervační formulář najdete zde. Prosíme o vaše vyjádření nejpozději do 15. 10. 2021. Děkujeme za spolupráci.

Veškeré potřebné informace upřesníme v druhé polovině října. Těšíme se na Vás.

Váš tým OSČA