Na prosinec jsme připravili z hlediska odbornosti vzdělávání dva trochu odlehčené kurzy, které ovšem do adventního času báječně zapadají, obohatí jej a navodí vánoční pohodu a klid.

Již ve čtvrtek 8. 12. můžete dorazit na vánoční workshop s Kateřinou Polívkovou –  Sváteční vykuřování a tradiční purpura jako voňavý rituál.
Praktický workshop vás provede zimním časem, tradicemi našich předků spojených s vykuřováním a nabídne vůně prověřené staletími. Doplníme také mnoha zkušenostmi ze současnosti, jak pravidelné používání vykuřování v zimě zlepšilo zdravotní stav i odolnost vůči různým patogenům.

Přihlášení a veškeré informace ZDE: https://aromaterapie.cz/udalosti/svatecni-vykurovani-a-tradicni-purpura-jako-vonavy-ritual/

A hned v pondělí 12. 12. vás rádi přivítáme na vánočním workshopu s Šárkou Hukovou – Výroba voňavých svíček pro vánoční pohodu.
Na praktickém workshopu se dozvíte, jak vyrábět přírodní svíčky, které ingredience potřebujete. Svíčky jsou vyráběny z přírodních vosků – palmový, sojový, řepkový, kokosový a do masážních  jsou přidávány rostlinné oleje. Ukážeme si přírodní bavlněné a dřevěné knoty a dozvíte se, jak přidávat éterické oleje tak, aby svíčka voněla a byla bezpečná.

Přihlášení a veškeré informace ZDE: https://aromaterapie.cz/udalosti/vyroba-vonavych-svicek-pro-vanocni-pohodu/

Kdo se ještě málo těšíte na Vánoce, udělejte si čas pro sebe a svou kreativitu a přijďte! Z obou workshopů si domů odnesete naprosto unikátní a osobní výrobek – Purpuru a vonnou svíčku.