Datum
08. 12. 2022

Místo konání
Libocká 213/39, Praha 6

Vánoční workshop s Kateřinou Polívkovou

„Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování vykuřování a aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba na workshopech vykuřování či aromaterapie nebo při míchaní osobních vůní na míru. A neustále se učím, od života i od přírody. Absolvovala jsem Institut aromaterapie, věnuju se aroma masážím a terapiím, vůně jsou prostě okolo mne neustále. Moc ráda své zkušenosti a poznatky předávám dál. Každý kurz je obohacením, každé setkání se zájemci o vůně je poučením i pro mě. Pravidelně publikuju články a videa o vykuřovadlech i éterických olejích.“

Popis kurzu

Praktický workshop vás provede zimním časem, tradicemi našich předků spojených s vykuřováním a nabídne vůně prověřené staletími. Doplníme také mnoha zkušenostmi ze současnosti, jak pravidelné používání vykuřování v zimě zlepšilo zdravotní stav i odolnost vůči různým patogenům.

Chladnější a tmavší polovina roku je ideálním časem pro vykuřování, kdysi i dnes. Je také časem významných svátků – dušičky, zimní slunovrat, 12 kouřových nocí… Tradičně je zima obdobím magických rituálů spojených s vykuřováním pro očistu i ochranu. A i o nich bude řeč.

Náplň kurzu
  • Připomeneme si jak konkrétní vykuřovadla, tak jejich působení na naše tělo, duši či prostor kolem nás.
  • Testování a poznávání vybraných druhů vykuřovadel „na vlastní nos“, konkrétní ukázky, jak s nimi pracovat včetně různých „vychytávek“.
  • Zkusíme si několik typů vykuřování od nejjemnějších, nejjednodušších až po intenzivní (ale mimořádně účinné) vykuřování na uhlíku.
  • Očicháme výběr bylinek, které lze do „Purpury“ použít a třeba se inspirujete pro další rok a příště už si ji sami nasbíráte.
  • Otestujeme i běžně prodávanou purpuru z drogerie, ale tu už asi nikdy chtít nebudete…
  • Vytvoříme si speciální sváteční vykuřovací směs „Purpuru“ dříve nazývanou Vonička, kterou si každý odnese s sebou domů.
Cena kurzu:

Cena kurzu je 1.100 Kč, pro zájmové členy OSČA 990 Kč, pro odborné členy OSČA 935 Kč.

V ceně kurzu je materiál na výrobu vlastního produktu.

Kontakt:

kurzy@aromaterapie.cz

Čas konání

Čtvrtek 8. 12. 2022 17 – 21 h

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .