Datum
17. 10. 2023

ON-LINE WEBINÁŘ

 

Přihlášení na webinář je možné pouze do 1. 10.

Mgr. Veronika Koleva – milovnice aromaterapie, spoluzakladatelka a majitelka SoZoLe Rose s.r.o. Je propagátorkou opravdových vůní a zejména bulharské růže damašské a její tisícileté historie v Údolí růží neboli Údolí thráckých bohů a králů, o které s láskou přednáší a píše. Miluje jazyky, historii a svět vůní. Řídí se mottem: “Ve vědění je síla!”

Popis webináře

Čeká vás virtuální procházka po Údolí růží a Údolí Thráckých bohů a králů, tak jak jej neznáte. Představíme si nejčastější hojně opakované mýty o historii růží v Bulharsku a budeme je konfrontovat s aktuálními historickými a vědeckými poznatky. Odhalíme, co je to “thrácká růže” z Údolí Thráckých králů a bohů UNESCO, které se překrývá s Údolím růží. A jak významná je pro tuto oblast. Nahlédneme na jedinečné podmínky pěstování v Údolí růží a vysvětlíme si, proč tomu tak je. Povíme si také o náročnosti a specifikaci samotného sběru a procesu destilace. Tak, jak to doopravdy je, bez turistů a v plné kráse. Zahloubáme do historie destilace růžové vody a oleje v gjulpanách a růžovarnách. Vysvětlíme si vyjímečnost bulharského růžového oleje a jaké jsou rozdíly mezi vzácným olejem z bílé a damašské růže. Podrobně projdeme využití růžových olejů v lidovém léčitelství, aromaterapii a v průmyslovém použití (farmakologické, parfumářské a aromaterapeutické i jiné).

Celý webinář budete mít jedinečnou možnost shlédnout historické obrázky a vlastní fotodokumentace SoZoLe Rose z našich sběrů.

Abyste si webinář dokonale vychutnali, zašleme Vám předem vzorky esenciálních olejů růže damašské a bio růže bílé.

Cena webináře

Cena webináře je 1.550 Kč,
pro zájmové členy OSČA 1.400 Kč, pro odborné členy OSČA 1.300 Kč.

Cena zahrnuje prezentaci a vzorky růží. Webinář bude vysílán přes ZOOM. Odkaz na vysílání včas obdržíte. Při rezervaci kurzu prosím zadejte do poznámky adresu zásilkovny, kam Vám zašleme vzorky esenciálních olejů růží.

Kontakt

kurzy@aromaterapie.cz

Čas konání

úterý 17. 10. 2023 18 – 20 h

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .