S éterickými oleji žiji a pracuji již 35 let – staly se součástí mého každodenního života. Už ani nevnímám, jak často a pravidelně je používám! Ráno po probuzení a po umytí osvěžuji a vyživuji pleť květovým hydrolátem a krémem. V průhu celého letošního (ve Finsku velmi horkého) léta jsem požívala růžovou vodu. Poskytla mi nádherný pocit lehkosti v parných dnech. Všechny hydroláty kombinujeme s éterickými oleji, nejvíce oblíbený je mezi zákazníky růžový hydrolát.

V současné době hodně pracuji u počítače. I když se snažím dávat pozor na to, jak sedím, cítím napětí v ramenou a mám pocit těžkých nohou. Na tyto potíže máme novou řadu výrobků tělové péče (najdete je na www.ullagrace.com). Čtyři produkty z této řady jsou pro lidi, kteří těžce fyzicky pracují, hodně trénují, dlouhé hodiny sedí nebo jsou celé dny na nohou. Tato účinná víceúčelová sada snižuje únavu a mírní napětí, dodává energii a snižuje svalový tonus. Můj oblíbený produkt je After training lotion (směs po tréninku), který uvolňuje napětí v ramenou a na zadní straně stehen a lýtek.

Teď už máme za okny podzim, letní vůně se na čas stávají minulostí. Moc ráda si doma zapálím svíčku v aromalampě a těším se z vůně, která jemně plní celou místnost radostí. Jeden z mých nejoblíbenějších olejů je grapefruit – pomáhá na vylepšení nálady.

Moje oblíbená směs na noc jsou Sladké sny (co jiného by to mohlo být :-)). Po celodenní práci je velmi uklidňující usínat při její jemné vůni. Někdy, když moje mysl odmítá přestat pracovat, použiji trošku směsi na bedra a stehna.

Co bych dělala, jak bych se cítila bez svých esenciálních olejů! Jedna věc je jistá, nebyla bych tak zdravá. Jak jdou léta a já se koukám okolo sebe, vidím tolik unavených lidí, kteří se necítí dobře. Ztratili radost ze života a hledají pomoc v lékárnách. Jsem tak vděčná za moje nenahraditelné éterické oleje.

Kromě éterických olejů jsem také vděčná naší Zemi. Přes to, co my lidé na naší planetě provádíme, mají rostliny stále sílu nám poskytovat tyto nádherné aromatické poklady. Všichni víme, že kvalita olejů zcela závisí na kvalitě půdy a ovzduší, ve kterých rostliny žijí. Moje dlouholetá zkušenost říká, že jen čisté přírodní oleje přinesou vám i vašim klientům zdraví a pohodu, které hledáte.

Přeji radost a světlo vašim dnům.

 

Ulla-Maija