Podzimní trendy v účesech, líčení, módě i inspiraci pro nadcházející společenskou sezonu, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek – to vše nabízí 26. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA pořádaný v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany 7. a 8. září 2018.

A opět máte možnost získat volné vstupenky, které poskytla Firma  EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o.,  pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA .

Stačí správně odpovědět na zadanou otázku.

Otázka: Jak se jmenuje soutěž v líčení pořádaná na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná 7. a 8. září 2018 v PVA Expo Praha – Letňany?

a) Creative Image Team
b) Mistrovství České republiky v make-upu
c) Inspirace

Znáte správnou odpověď?
Zašlete ji emailem na adresu hanka@aromaterapie.cz
spolu se svými kontaktními údaji (jméno, přijmení a adresa).
Prvním  výhercům zašleme  2x VIP vstupenku

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 

Na více než 350 výstavních stáncích budou připraveni odborníci poskytující užitečné rady a informace v oblasti profesionální pěstící i dekorativní kosmetiky, podle individuálních potřeb, Vám přímo na míru!

K péči o tělo patří i relaxace, proto je nedílnou součástí veletrhu velká řada seminářů a workshopů, směřující k využití aromaterapie, detoxikace, relaxačních masáží, wellness produktů a k celkově zdravému životnímu stylu.

S blížícím se podzimem přicházejí nové trendy v líčení, účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté – Pavel Bauer a Štěpánka Podroužková. Za velkolepými kadeřnickými i módními show budou stát Honza Cigánik, Romana Topinková, Daniela Hejtmánková či Honza Špilar. Nebudou chybět ani oblíbené módní přehlídky, tentokrát v podání nádherných finalistek soutěže České Miss.

Nenechte si ujít dech beroucí práci soutěžících v nabytém programu prestižních soutěží, mezi kterými nebude chybět oblíbená kadeřnická soutěž INSPIRACE 2019 s poetickým tématem Flower Hairstyle Transformation či MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V MAKE-UPU, tentokrát na exotické téma Královna pouště. Pro juniory nebude chybět soutěž designerů Fashion Games 2018 na téma Playtime. Tradičně budeme svědky soutěže v naturálním fitness, Mistrovství ČR v nail designu i International Beauty Foot Cup Czech 2018.

Nezapomenutelná atmosféra veletrhu, zkrášlovací služby zdarma a příznivé ceny budou třešničkou na dortu všech zážitků ze světa krásy, módy a harmonie.

Více na webu:

www.WorldofBeauty.cz  a www.BeautyExpo.cz 

Facebooku: www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh