Jsme hrdým partnerem Festivalu Aromaterapie & Bylinky 2022. 

Zažijte den plný bylinek a vůní na Festivalu Aromaterapie & Bylinky!

Kdy: neděle 18.9.2022

Kde: Otevřená zahrada, Údolní 33, Brno

Vstupenky: https://www.smsticket.cz/vstupenky/29328-festival-aromaterapie-bylinky-2022

Workshopy plné vůní, přednášky o léčivých rostlinách, bylinkové nákupy, poradny bylinářů a aromaterapeutů a stánky s aromatickým jídlem a nápoji. To vše bude v neděli 18. září čekat na návštěvníky Festivalu Aromaterapie & Bylinky v Otevřené zahradě v Brně. jde o největší bylinkový festival v České republice. Program nabídne 25 workshopů a přednášek, účastníci budou korzovat mezi více než třiceti stánky a celý areál zaplní milovníci léčivých rostlin a vůní z celé České republiky!

V ceně vstupenky je bohatý program, který nabízí čtyři pódia současně. Vybere si opravdu každý. Od profesionálů v přednáškovém sále se zájemci mohou dozvědět recepty na podporu imunity a prevenci podzimních nachlazení a čeká je i výlet do historie parfémů. Ve venkovní kuchyni budou kuchařské show střídat workshopy zaměřené na výrobu domácí kosmetiky. V rámci dalších lekcí bude možnost ochutnat a ovonět různé přípravky z léčivých rostlin. Program nabízí i ukázku jednoduchých masáží pro děti i dospělé. Na vlastní kůži tu budou moci návštěvníci zažít saunování s bylinami a vůněmi nebo si užít přírodní péči o ruce a nohy.

V celém areálu bude možnost navštívit prodejní stánky na aromajarmarku. Tam se prezentují výrobci kvalitních produktů z léčivých rostlin ve všech podobách. V nabídce budou bylinkové čaje, ale také pesta, rostlinné oleje, přírodní kosmetika, éterické oleje od mnoha různých značek, bylinné sirupy, tinktury nebo obrazy vytvořené ze sušených květin. Své festivalové poradny tu otevřou bylináři a aromaterapeuti, se kterými je možné osobně probrat potíže či požádat o radu.

Chybět nebudou ani bylinkové speciality a nápoje. Pro děti je připraven tematický program. Do konce prázdnin nabízí v předprodeji na smsticket.cz vstupenky za zvýhodněnou cenu!

Podrobný program najdete na webu: https://www.aromaterapieabylinky.cz/festival/