Kurzy

Základní kurz aromaterapie – akreditovaná lektorka AČA

Zpět: Naši lektoři

Moje cesta s aromaterapií začala v roce 2000 vstupem na Institut aromaterapie. V roce 2008 jsem se setkala s jógou a její filozofií. V józe platí, že cesta je cíl. Také v aromaterapii může být cesta cíl – objevování, že ke zdraví a pohodě vede cesta přes fyzické zdraví, zklidnění mysli, povznesení ducha, harmonizaci emocí. Styl jógy, který předávám má polaritu velmi ženskou, jemnou a hlubokou. Tak jako působení esenciálních olejů – duše rostlin. A obojí se ve svém působení skvěle doplňuje. Postupem času a mých dalších zkušeností jsem tuto cestu nazvala Via Aroma – jde o spojení aromaterapie a jógy pro ženy. Za 20 let mých zkušeností vím, že toto spojení je přirozená a holistická cesta, která funguje. Obnovuje tělesné a duševní síly a skvěle působí na emoční stav. Díky této cestě můžete mít plné tělesné zdraví, přirozenou a pozitivní energii, lásku k životu, víru v dobro a současně stát nohama pevně na zemi. Ráda tuto cestu předávám dál, třeba i vám.

Vzdělání

SPŠT Jilemnice (1990), Tělesná kultura sport UP Olomouc (2012), Institut aromaterapie – Odborný aromaterapeut (2000) a Profesionální aromaterapeut (2014).

  • Trénink pro váš nos, chemie a bezpečnost – Marie Noe (2022)
  • Kosmetické a tělové styly ošetření a péče (vždy s aromaterapií) v průběhu let průběžně – Pacifika Spa, Dr.Hauschka, Nobilis Tilia, Original Atok, EduSpa College (2000 – 2022)
  • Konference AČA v průběhu let průběžně (2000 – 2020)
  • Holistická aromaterapie – Intuitivní aromaterapie – Maitera, Mikael Zayat (2016)
  • Cesta do Francie – Montpellier: siličnaté rostliny, jejich pěstování, destilování – Nobilis Tilia, PaedDr. Zbyněk Šedivý (2007)
  • Škola francouzské aromaterapie – Nobilis Tilia, PaedDr. Zbyněk Šedivý (2005)

Praxe a zaměření

Aromaterapie a péče o ženu, Spojení jóga + aromaterapie – víkendové pobyty a semináře, Lektorská činnost – Umění inhalace, Aromaterapie pro krásu, Meditace s aromaterapií, Obecné základy aromaterapie, Léčivé koupele, Aromaterapie a běžná ORL onemocnění, Intuitivní aromaterapie, Agnihotra a umění vykuřování, atd. Všechno mé lektorování je směrováno k nalezení cesty ke zdraví, zářivosti, klidu a duchovního zdraví – jedinečné pro každou ženu.

Aktivní členství v odborných organizacích

  • OSČA