Datum
08. 11. 2020

Místo konání
Jagellonská 1, Praha 3

lektorka: Veronika Němcová, profesionální aromaterapeutka a tyrolská Kräuterpraktikerin, která žije dlouhodobě v čisté alpské přírodě

Les posiluje náš imunitní systém. Negativní myšlenky a pocity mohou být vyrovnány. Klima v lese snižuje krevní tlak a stará se o odbourání stresových hormonů, zabezpečuje plíce dostatečnou dávkou kyslíku. Čistý dech je jedním ze zdrojů naší vitality a dobré nálady. Les je místo, kde se nám dobře dýchá.

Ne vždy však máme možnost zajít si do lesa a koupat se v jeho vůních, obdivovat jeho dary přímo u zdroje. Díky éterickým olejům však máme možnost znovu nalézt vnitřní občerstvení a zotavení, které poskytuje ekosystém lesa s jeho úžasnými léčivými a čistícími silami pro tělo, ducha I duši.

Na praktickém workshopu se dozvíte a s sebou si odnesete:
*jak si pomoci, aby se nám dobře dýchalo
*seznámíme se s éterickými oleji jehličnanů – jejich společnými vlastnostmi, ale i specifiky, která každý z nich nabízí.
*povíme si o tom, čím lze posílit dýchací cesty a imunitu
*vyrobíme si “medicínu” na dýchací cesty z různých materiálů, které les nabízí
*připravíme si inhalační tyčinku s vůní lesa

Na kurzu budeme pracovat i se svištím sádlem, které je přírodní náhražkou kortikoidů. Dozvíte se, jak plíce souvisí s naším tlustým střevem. Zaměříme se na správný průchod dechu a jeho pravidelnost, protože dech posiluje našeho ducha. Kde je zdravý duch, tam je zdravé tělo. Vše se dá rozdýchat!

Doba konání:

  • Neděle: 16-20 hod.
  • Cena: 1 020.- Kč

Doplňující informace:
po odeslání přihlášky je automaticky generován potvrzovací mail s bližšími informacemi o kurzu a platbě. V případě, že jej neobdržíte, zkontrolujte  prosím SPAM nebo nás  kontaktujte na kurzy@aromaterapie.cz.

Platba musí probíhat dle obchodních podmínek. V případě dlouhodobého přihlášení, pokud nebude 14 dní před konáním kurz zaplacen, bude rezervace  stornována.

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .