Datum
02. 03. 2019 - 03. 03. 2019

 lektorka: Romana Kazdová, lektorka první pomoci akreditovaná MŠMT

Kurz první pomoci bude hlavně praktický. Již získané vědomosti budou podpořeny praxí, abychom jich uměli využít i ve chvílích, kdy jsme vystaveni stresu či šoku. Teorie není to, co zachraňuje lidské životy. Poskytování první pomoci je o dovednostech. Budeme pracovat s tím, že si lidé už mohli těžkými situacemi projít. Podpoříme je např. s překlenutím strachu z krve. V simulacích budeme pracovat se vším, s čím se lidé mohou ve skutečném životě setkat. Jak s jednotlivými závažnými stavy, tak s komplikacemi. Naším cílem je podpořit účastníky tak, aby odešli s dovednostmi a s logickým pochopením toho, jak lidské tělo funguje. Jakým způsobem ono samo bojuje o zdraví a o život. A jak mu můžeme pomoci. Je zde krásná možnost propojit poskytování první pomoci s aromaterapií. Všechno má své hranice a logiku. Proto vás chceme těmito hranicemi v rámci kurzu provést.

Doba konání:

  • Sobota: 9-19 hod., Neděle: 9-16 hod.
  • Cena: 2.100.- Kč
  • Sleva: Při platbě celé částky do 30 dnů před zahájením kurzu máte nárok na snížení Vaší ceny o 200 Kč. O 200 Kč si při splnění daných podmínek sami, prosím, ponižte Vaši platbu.

 

Doplňující informace:
po odeslání přihlášky je automaticky generován potvrzovací mail s bližšími informacemi o kurzu a platbě. V případě, že jej neobdržíte, zkontrolujte  prosím SPAM nebo nás  kontaktujte na radka@aromaterapie.cz

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .