Datum
04. 05. 2024

Místo konání
Neklanova 152/42, Praha 2

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST ZAŽÍT PŘEDNÍ EVROPSKOU AROMATERAPEUTKU S HLUBOKOU ZNALOSTÍ CO2 EXTRAKTŮ A JEJICH PRAKTICKÉHO VYUŽITÍ V KOMPLEMENTÁRNÍ AROMATERAPII.

Kurz bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

Lektorka

Madeleine Kerkhof RNret, CA, AED, MT, ACS – zakladatelka, generální ředitelka a vedoucí školitelka společnosti Kicozo, globálního znalostního institutu pro integrativní a komplementární (ošetřovatelskou) péči. Madeleine je bývalá zdravotní sestra, klinická aromaterapeutka, lektorka aromaterapie, masérka a specialistka na AquaCare. Je vysoce uznávanou odbornicí a světově proslulou pedagožkou v oblasti klinické aromaterapie (AromaCare), AquaCare a dalších doplňkových terapií. Specializuje se na péči o nejkřehčí pacienty a seniory, na onkologii, paliativní péči a péči na konci života. Madeleine je členkou a poradkyní Nizozemské společnosti sester a Palliactief (NL), Americké asociace holistických sester, AIA (kde působí ve výboru pro vzdělávání), NAHA (a schválenou edukátorkou), IAAMA, IFPA, EONS, EAPC. Je také členkou ICAN, Mezinárodní sítě klinické aromaterapie.

Popis kurzu

Extrakty CO2 jsou v moderní aromaterapii stále oblíbenější. Madeleine Kerkhof, bývalá zdravotní sestra a nyní odbornice na klinickou aromaterapii a lektorka, je jednou z mála průkopnic v oblasti CO2. Její přístup je praktický, avšak s citem pro oslovení těla, mysli a duše s využitím toho nejlepšího, co nám příroda darovala.

V tomto kurzu máte možnost dozvědět se více o technice extrakce CO2 a o tom, jak se liší od běžných extrakčních metod.

Extrakty CO2 nám často nabízejí mnohem rozmanitější chemické složení než jejich ekvivalenty, které jsou extrahovány běžným způsobem. Superkritické extrakty mají jedinečný vonný profil, téměř vždy intenzivnější a připomínající původní rostlinu. To může být velkou výhodou, když řešíme emocionální a duchovní potřeby pacientů a jejich blízkých.

Kolem CO2 extraktů také panují mýty. Někteří lidé tvrdí, že jsou vždy silnější a je třeba je dávkovat méně než esenciální oleje, což je někdy pravda, ale ne vždy.

Madeleine se s vámi podělí o své názory, probere některé z nejslibnějších CO2 extraktů pro aromaterapii a nabídne rady ohledně dávkování, tipy a triky pro úspěšné míchání pro různé klinické aplikace.

Obohaťte tedy své aromaterapeutické kufříky o tyto unikátní vonné extrakty.

Cena kurzu

Cena kurzu je 7.600 Kč.

Skripta jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Informace k platbě

Po přihlášení bude třeba uhradit nevratnou zálohu 4.000 Kč (v případě zrušení ze strany účastníka). Kurz bude realizován pouze při dostatečném množství účastníku a bude o tom rozhodnuto do 5. 4. 2024. V případě, že kurz nebude realizován z důvodu nedostatečného množství účastníku, bude záloha vrácena v plné výši. Pokud se kurz uskuteční, musí být kurzovné uhrazeno v plné výši do 28. 4. 2024. Dále se na kurz vztahují storno podmínky dle našich standardních obchodních podmínek.

Kontakt

kurzy@aromaterapie.cz

Čas konání

Sobota 4. 5. 2024 10 – 17 h (s přestávkou na oběd)

 

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Tato akce je již plně obsazena.