Datum
08. 04. 2024

Místo konání
Jagellonská 1, Praha 3

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST ZAŽÍT SVĚTOVĚ UZNÁVANOU AROMATERAPEUTKU SE SPECIALIZACÍ NA KLINICKOU AROMATERAPII PRO ŽENY A ŽENSKÉ DUŠEVNÍ ZDRAVÍ.

Kurz bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

Lektorka

Pam Conrad –zdravotní sestra a světově uznávaná aromaterapeutka se specializací v klinické aromaterapii pro ženy a ženské duševní zdraví. Certifikovaným kurzem klinické aromaterapie prošla v roce 2000. Po absolvování dvouleté stáže v londýnské nemocnici Queen Mary’s Women’s Hospital a získání PGd v oboru komplementární terapie na University Westminster Graduate School of Integrated Health London, vytvořila v roce 2007 evidence-based vzdělávací program aromaterapie pro ženské zdraví. Tento program, jediný svého druhu, je základem několika nemocničních vzdělávacích programů po celém světě.

V USA působí jako lektorka klinické aromaterapie a konzultantka v oblasti ženského zdraví, onkologie, pediatrie a hospicové péče. Výrazně se podílela na vývoji aromaterapeutických směsí a evidence-based bylinných doplňků v nemocniční lékárně. Pam Conrad zastává rovněž pozici odborné asistentky v oboru komplementární aromaterapie na Indiana Purdue University v Indianapolis.

Její výzkum v roce 2012 na téma „Klinická aromaterapie pro vysoce rizikové poporodní úzkosti a deprese“ přinesl statisticky významné pozitivní výsledky, publikované v časopise Complementary Therapies in Clinical Practice. Její práce byla zveřejněna v různých časopisech, včetně IJCA, Positive Health US/UK, AHNA Beginnings, Canadian Federation of Aromatherapy a IFPA In Essence.

Popis kurzu

Kurz klinické aromaterapie, založený na důkazech účinků aromaterapie, je určen pro zkušené porodní asistentky, zdravotní sestry a duly, které vykonávají praxi v oblasti péče o zdraví žen a porodnictví.

Cílem tohoto kurzu je poskytnout odborné vzdělání v oblasti klinické aromaterapie pro porodní asistentky, zdravotní sestry a duly, které aktivně pracují ve zdravotnickém prostředí péče o ženy a matky. Tyto znalosti umožní účastnicím nabízet svým pacientkám komplexní možnosti úlevy od bolesti, projevů stresu, úzkosti a zlepšení kvality života v období těhotenství, porodu i po porodu.

Náplň kurzu
  • základní informace o aromaterapii
  • seznámení s evidence-based aromaterapií pro období těhotenství, porodu a poporodní péče
  • profil a používání bezpečných éterických olejů
  • výběr EO a vhodné aplikace aromaterapie
  • kontraindikace a bezpečné používání EO
  • vhodné a účinné aplikace aromaterapie během porodu
  • aromaterapie při poporodní úzkosti a depresi
  • sdílení výzkumů a studií v oboru porodnictví

Cena kurzu

Cena kurzu je 6.400 Kč, pro zájmové členy OSČA 5.760 Kč, pro odborné členy OSČA 5.440 Kč.

Skripta a materiál na výrobu vlastních produktů jsou zahrnuty v ceně kurzu. Ke kurzu obdržíte rovněž knihu lektorky Women´s Health Aromatherapy.

Kontakt

kurzy@aromaterapie.cz

Čas konání

Pondělí 8. 4. 2024 9 – 17 h (s přestávkou na oběd)

 

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .