Datum
13. 06. 2023

ONLINE WEBINÁŘ
Lektorka

Hana Tisserand je spoluzakladatelka vzdělávací platformy Tisserand Institute zaměřené na vědecky podložené vzdělávání na poli éterických olejů. Hana má na starost koordinaci fungování institutu, včetně návrhů vzdělávacích materiálů a moderování diskuzí během kurzů. Kromě desetileté intenzivní zkušenosti na poli aromaterapie má Hana za sebou také kariéru lektorky angličtiny a francouzštiny, a tlumočnice a překladatelky. Tyto obory byly skvělou průpravou pro její současné působení, jelikož oba stojí na schopnosti jasně komunikovat a předávat informace. 

Popis kurzu

Aromaterapeutická praxe stojí na používání éterických olejů tak, abychom co nejlépe využili jejich vlastností a zároveň minimalizovali nežádoucí účinky. Bezpečnost je tedy základem jak pro profesionální praxi, tak pro domácí používání aromaterapie. Často se setkáváme s tím, že téma bezpečnosti používání éterických olejů vede k vyhroceným debatám, které spíše než osvětu budují frustraci a nepochopení. 

Jak k tématu přistupovat z pozice vědeckých faktů tak, abychom se namísto hádek vzájemně obohatili? To vám chceme ukázat v rámci webináře. Budeme se věnovat efektivním komunikačním strategiím a podíváme se na příklady nejčastějších mýtů a nepravdivých tvrzení v oblasti bezpečnosti používání éterických olejů. 

Po webináři zvládnete
  • vést produktivní diskuzi na téma bezpečnostních doporučení
  • zhodnotit věrohodnost tvrzení o bezpečnosti
  • diskutovat o bezpečnosti na základě vědecky podložených argumentů

 

Kurz je vhodný pro odborné aromaterapeuty, lektory aromaterapie a všechny, kdo se zajímají o bezpečné používání aromaterapie v profesionální i domácí praxi.

Cena kurzu:

Cena webináře je 500 Kč, pro zájmové členy OSČA 250 Kč a odborné členy OSČA  je ZDARMA.

Webinář se bude konat na platformě ZOOM. Link na přihlášení vám bude zaslán předem.

Kontakt:

kurzy@aromaterapie.cz

Čas konání

Úterý 13. 6. 2023 18 – 19 h

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .