Datum
24. 09. 2024

ON-LINE WEBINÁŘ

Lektorka

Ing. Gabriela Olšanská, Ph.D.- původním povoláním je farmaceutická laborantka (SZŠ Alšovo nábř., Praha). Na Agronomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně vystudovala obor fytotechnika, ochrana rostlin a následně obor Speciální produkce rostlinná. Absolvovala Doplňující studium pro pedagogy. Během studia a práce VŠ učitelky se v České republice a v zahraničí řešila vědecko-výzkumné projekty se zaměřením na pěstování a kvalitu léčivých, aromatických a kořeninových rostlin. Pracovala jako vedoucí laboratoře pro kontrolu kvality léčivých rostlin, jako samostatný vývojový pracovník v potravinářství/kosmetice v ČR a v SRN. V současné době působí ve vlastní firmě jako vývojář potravin a kosmetiky, pomáhá malým firmám a živnostníkům se založením provozu, s vývojem, kontrolou kvality. Pracuje jako farmaceutické laborantka v lékárně a snaží se přiblížit aromaterapii pacientům.

Popis webináře

Webinář vás provede základními dokumenty k EO a ujasníte si, jak se v nich orientovat, co hledat a jak je číst. Vyznat se v analýzách a bezpečnostních listech by měl umět každý aromaterapeut.

Náplň webináře
  • Základní dokumenty dodávané k EO od výrobců/dodavatelů (TDS, MSDS, CoA), požadavky z legislativy pro suroviny, kosmetiku.
  • Na co je specifikace a co má obsahovat TDS, k čemu je dobrá, příklady dobré praxe.
  • Na co je bezpečnostní list a co má obsahovat MSDS, k čemu je dobrý, příklady dobré praxe.
  • Na co je certifikát o chemické a fyzikální analýze a co má obsahovat CoA, k čemu je dobrý, příklady dobré praxe.
  • Jak poznám z CoA, že je EO kvalitní? Poznám to?
  • Příklad dokumentace u CO2 extraktů
Cena webináře

Cena webináře je 350 Kč, pro zájmové členy OSČA 250 Kč,
pro odborné členy OSČA zdarma.

Webinář bude vysílán přes ZOOM. Odkaz Vám zašleme před konáním kurzu. Záznam webináře bude pro účastníky k dispozici 2 měsíce. Určen pro aromaterapeuty a poučenou veřejnost.

Kontakt

kurzy@aromaterapie.cz

Čas konání

úterý 24. 9. 2024 17 – 18:30 h

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.