Datum
26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

lektorka: Dr. Kateřina Svoboda (BSc Hons, PhD)

katerina-svoboda1

 

 

 

 

 

Tento dvoudenní kurz se zabývá detailním popisem vzniku akutních a chronických ran a jejich následným hojením. Pro porozumění je nezbytné se seznámit s anatomií kůže a pochopit fyziologické procesy, které průběh hojení provázejí.

Využití esenciálních olejů je definováno jejich antibakteriálními a hojivými účinky. Na základně současných poznatků publikovaných ve světové literatuře budete seznámeni s éterickými oleji, které se v této sféře používají. Zároveň bude předložen výběr nejnovějších obvazových prostředků. Nedělní přednášce bude asistovat zdravotní sestra, která vás seznámí s různými typy obvazů. Přednáška je určena odborným aromaterapeutům a zájemcům z řad laické veřejnosti.

Sobotní přednášky pokryjí anatomický a fyziologický základ znalostí o ranách a jejich vývoji, nedělní část se bude týkat využití esenciálních olejů a obvazových materiálů.

Doba konání:

  • Sobota: 9-19 hod., Neděle: 9-16 hod.
  • Cena: 2.100.- Kč
  • Sleva: Při platbě celé částky do 30 dnů před zahájením kurzu máte nárok na snížení Vaší ceny o 200 Kč. O 200 Kč si při splnění daných podmínek sami, prosím, ponižte Vaši platbu.

 

Doplňující informace:

po odeslání přihlášky je automaticky generován potvrzovací mail s bližšími informacemi o kurzu a platbě. V případě, že jej neobdržíte, zkontrolujte  prosím SPAM.

Pokud nebude kurz uhrazen do 14 dní od rezervace, bude rezervace zrušena.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na radka@aromaterapie.cz.

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .