Datum
14. 03. 2020 - 15. 03. 2020

lektorka: Lenka Nováková

 

 

 

 

 

Baňkování neboli vakuoterapie je vhodnou doplňkovou metodou klasických masáží. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a celého pohybového aparátu, ovlivňuje i funkci vnitřních orgánů.

Jak již název napovídá, provádí se většinou skleněnými baňkami, ve kterých se vytvoří podtlak. Odsávací skleněné baňky různých velikostí se potom přikládají na tělo. Díky podtlaku se baňka přisaje a vtáhne kůži dovnitř, kůže potom zčervená – to je dáno silnějším prokrvením. Prokrvení je v tomto případě velmi vítaný jev, jehož chceme dosáhnout. Působením tohoto podtlaku se odsávají z těla škodlivé látky. Baňky se nechají přiloženy po určitou dobu nebo se posouvají po příslušných částech těla. Baňkování má vliv na kůži, svaly, klouby a na zažívací ústrojí.

Účinek baněk je trojí

  • mechanický, když se tělo prokrví a uvolní
  • reflexní, ovlivňující vnitřní orgány
  • metabolický, rozproudí lymfatický systém člověka

Během víkendového kurzu si v praxi osvojíme techniky baňkování. Dozvíme se všechna jeho úskalí a kontraindikace a především všechny klady a výhody. Perličkou bude ukázka speciální lymfatické drenáže, prováděné pomocí baněk. Využívá se zde jednak podtlaku, ale i tepla, které napomáhá lepšímu prokrvení. Účinek terapie ještě zvýšíme použitím esenciálních olejů, zaměřených dle účelu terapie, v našem případě pomůžeme lymfě odplavovat špatné látky z těla. Docílíme tím zpevnění problematických partií, jako jsou stehna, hýždě, boky a bříško. Prokrvením se zbavíme celulitidy a dosáhneme mírného zhubnutí. Celkově se budeme cítit lépe a spokojeně.

Kurzu je zejména praktický. Je třeba s sebou přinést ručník a prostěradlo. Bude také možné si baňky zakoupit.

Doba konání:

  • Sobota: 9-19 hod., Neděle: 9-16 hod.
  • Cena: 3.100.- Kč
  • Sleva: Při platbě celé částky do 30 dnů před zahájením kurzu máte nárok na snížení Vaší ceny o 300 Kč. O 300 Kč si při splnění daných podmínek sami, prosím, ponižte Vaši platbu.

 

Doplňující informace:

po odeslání přihlášky je automaticky generován potvrzovací mail s bližšími informacemi o kurzu a platbě. V případě, že jej neobdržíte, zkontrolujte  prosím SPAM.

Pokud nebude kurz uhrazen do 14 dní od rezervace, bude rezervace zrušena.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na radka@aromaterapie.cz.

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .