Datum
25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

Místo konání
Jagellonská 1, Praha 3

Lektorka

Martina Hanzlíková – odborná aromaterapeutka, akreditovaná lektorka Základního kurzu aromaterapie a Holistické aromaterapeutické masáže

Popis kurzu

Aromaterapeutická relaxační masáž zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů u nohou až po vlasovou část hlavy. Je to soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji, které během ošetření používáme, tvoří dokonalou masáž, harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.

Díky pestré paletě éterických olejů, které do aromaterapeutické masáže vnášejí výraznou ozdravující složku, je tato masáž vhodná při mnoha obtížích, např. při bolestech různého původu – svalových, kloubních, bolestech hlavy, migrénách. Velice dobře harmonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci, zbavuje stresu, ulevuje při psychosomatických obtížích. Pomáhá rozproudit lymfatický tok, čímž nastartuje či podpoří detoxikační procesy v těle. Díky kvalitním rostlinným olejům regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla.

Aromaterapeutická relaxační masáž je nádherným, plynulým a voňavým tancem doteků na lidském těle. Je zážitkem ji provádět, a zprostředkovávat tak zdraví a vnitřní spokojenost svému okolí.

Co s sebou
  • prostěradlo
  • 2 ručníky

 

Cena kurzu:

Cena kurzu je 4.200 Kč, pro zájmové členy OSČA 3.780 Kč, pro odborné členy OSČA 3.570 Kč.

Skripta, rostlinné i éterické oleje jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Kontakt:

kurzy@aromaterapie.cz

Čas konání

Sobota 25. 3. 2023 9 – 19 h (s přestávkou na oběd)
Neděle 26. 3. 2023 9 – 16 h (s přestávkou na oběd)

rezervace

Po odeslání přihlášky Vám do 2 dnů zašleme údaje k platbě.

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny .