ZPÁTKY KE KOŘENŮM, BYLINNÁ MEDICÍNA –ZÁKLAD AROMATERAPIE

PROGRAM KONFERENCE


Sobota
 • Nejchytřejší Medicína
  – Co-evoluční síla bylinných přípravků a aromatických olejů, různé způsoby, jak léčivé rostliny ovlivňují lidské zdraví a nemoc a jejich inovativní dynamický přístup, úloha rostlin ve zdravém vývoji imunity, pozitivní interakce mezi bylinami a léky, bylinné přípravky v lékové rezistenci a mnoho dalších důležitých aktuálních témat.
 • Život v rovnováze
  – Podpora nervového systému a zvládání stresu pomocí bylinných přípravků a aromatických olejů.
 • Pouze tři byliny 
  – Jak přistupovat k epidemii rakoviny, cukrovky, srdečních onemocnění a artritidy s pouhými třemi aromatickými bylinnými léky, které jsou dostupné a cenově efektivní.

Neděle
 • Virologie, bylinářství a lidské zdraví 
  – Použití bylinných léků při virových infekcích včetně chřipky, herpes a dalších běžných virových onemocněních.
 • Atopická onemocnění, lidské zdraví a bylinná medicína
  – Jak bylinnými léky podpořit zdraví u trojice chronických stavů – alergie, astmatu a ekzému.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ


Bevin Clare, M. S., R. H., CNS,

Je klinická fytoterapeutka, univerzitě integrativního zdraví). Má magisterský titul v oboru infekční choroby z London School of Hygiene and Tropical Medicine (Londýnská škola hygieny a tropické medicíny), působí jako odborná asistentka na College of Pharmacy (Farmaceutické fakultě) v Massachusetts a vyučuje na New York Chiropractic College (Škola chiropraxe v New Yorku). Bevin studovala bylinnou medicínu na mnoha místech světa. Své znalosti tradičního užití rostlin propojuje s moderní vědou a současnou strategií zdravotní péče ve své klinické praxi a školeních pro zdravotníky. Bevin je prezidentkou Cechu amerických bylinářů, největší organizace profesionálních klinických fytoterapeutů v USA. Vytvořila program Herbal Clinic for All (Klinika bylinné medicíny pro všechny), který poskytuje bezplatnou bylinnou medicínu od roku 2007.
Je členkou správní rady United Plant Savers (Svaz ochránců rostlin), která se zabývá ochranou ohrožených léčivých rostlin v Severní Americe. na Maryland University of Integrative Health (Marylandské odbornice na výživu a profesorka Klinické bylinné medicíny

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

5. – 6. 11. 2016

HOTEL AMARILIS
Štěpánská 613/18, Praha 1

.