Vyučuje předměty

Aromaterapie v praxi
Konzultace ke kazuistikám a praxi

Kontakt

adela@aromaterapie.cz

V roce 1993 získala diplom na prestižním londýnském The Institute of Traditional Herbal Medicine and Aromatherapy pod vedením Gabriela Mojaye a o dva roky později si otevřela vlastní studio pro klienty – jednu z prvních profesionálních aromaterapeutických praxí v České republice. Postupem let na základě praktických zkušeností vytvořila soustavu dotekové terapie pod názvem Holistická aromaterapeutická masáž.

Pracovala jako lektorka a členka výboru Asociace českých aromaterapeutů, stála u zrodu Institutu aromaterapie, osm let vedla jako šéfredaktorka odborný čtvrtletník Listy Aromaterapie a spoluorganizovala zahraniční konference.

Od roku 2004 je spolumajitelkou společnosti Nobilis Tilia s.r.o., která se zabývá výrobou české certifikované přírodní a aromaterapeutické kosmetiky a poskytuje poradenství v aromaterapii. Věnuje se lektorské činnosti, publikuje odborné i populární články. Je autorkou knihy Aromaterapie podle ročních období a spoluautorkou knih Aromaterapie v životě ženy a Aromaterapie podle zvěrokruhu.