Po 21 letech působení v nadnárodní skupině Mondi na různých manažerských pozicích v oblasti obchodu a marketingu, na Slovensku, v České republice a krajinách východní Evropy změnila svoji životní cestu a začala se věnovat tradiční čínské medicíně. V letech 2014-2018 ji vystudovala na TCM INSTITUTU – Studium pěti dovedností.

Následovaly dvě odborné stáže na čínských univerzitách tradiční čínské medicíny. V roce 2017 byla ve fakultní nemocnici na odděleních akupunktury, gynekologie a andrologie (Univerzita TČM v čínském Nanjingu). Na jaře 2019 absolvovala stáž v Hospital of Chengdu University of Traditional Chinese Medicine se zaměřením na akupunkturu, baňkování, moxu, gynekologii a pediatrii.

Absolvovala řadu postgraduálních kurzů v oboru TČM i klasických masáží, například mykoterapie, alchymistická akupunktura pod vedením MUDr. Komárkové, ušní akupunktura, omlazovací techniky pod vedením MUDr. Luckého, Qi Gong pod vedením Vlasty Kroupy ve škole Lotus Nei Gong Prague, čínské reflexní masáže. Své obzory si rozšířila také o Bachovy esence či o lektorský kurz jógy se specializací na Qi Gong.

V současné době poskytuje konzultace na TČM Clinic v Praze a ve Studiu Empatie v Úvalech u Prahy. Vyučuje akupunkturu na TČM INSTITUTU v Praze. K tomu rovněž studuje obor Všeobecné ošetřovatelství na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.