Odborná společnost české aromaterapie (člen Asociace českých aromaterapeutů)

Sdružuje jak odborné (OA) a profesionální aromaterapeuty (PA), tak i další příznivce aromaterapie. Do seznamu jsou automaticky zapsáni všichni aktivní členové Odborné společnosti české aromaterapie, kteří ji tak podporují ve všech oblastech její činnosti. Děkujeme.

Další informace a přihlášky:
Lenka Kalivodová, e-mail: lenka@aromaterapie.cz
telefon: 776 698 957

Přihláška: ZDE

Odborné členství

Členské číslo Jméno Osobní profil Místo působení
1081 PA Mgr. Petra Biháry Bratislava, SK
1017 OA Bc. Dana Blažková Nebovidy u Brna
1029 OA Mgr. Hannah Brandová Praha 5
1197 OA Helena Černá Plzeň
1157 OA Drahomíra Frejová Dolní Bečkovice
1035 OA Michaela Fučíková profil Český Krumlov
1011 OA Jana Hanulíková Lošťáková profil Praha 6
1232 OA Magdalena Hnilicová Adamov
1031 PA Bc. Bronislava Hradecká profil Zliv
1230 OA Mgr. Kateřina Hrazdírová profil Varnsdorf
1274 OA Ivana Humlová Velké Hamry
1021 PA Mgr. Petra Hyťhová DiS. profil Praha 4
1158 OA Ing. Blanka Chmelíková Praha 6
1014 OA Veronika Jánská Těšická Blatná
1196 OA Ing. Eva Jelínková Kosmonosy
1037 OA Venuše Kárová Most
1256 OA Mgr. Kateřina Kojecká profil Lošov – Olomouc
1044 OA Mgr. Jitka Kosourová Poříčí nad Sázavou
1026 PA MgA. Anna Krutová profil Brno
1227 OA Bc. Daniela Krynková Náchod
1231 OA Petra Lukešová Horažďovice
1027 PA Ing. Michaela Lusílija Makulová profil Plzeň – Šťáhlavy
1074 OA Martina Matoušová Řevnice
1191 OA Zuzana Míčková Bohutín
1134 OA Mgr. Marcela Mommersová Kutná Hora
1164 PA Vladimíra Naušová Klatovy
1057 OA Ing. Šárka Patrná profil Volfartice
1125 OA Monika Praxová Brno
1202 OA Ing. Marta Procházková Praha 10
1194 OA Ing. Lucie Rýcová Bartošovice
1025 OA Larissa Sheremetyeva Karlovy Vary
1028 PA Lucie Skokanová Praha 10
1159 OA Lenka Smržová České Budějovice
1036 OA Lenka Dora Stejskalová Praha 5
1208 OA Lucie Stollinová Šromová Ph.D. Černošice
1076 OA Daniela Svobodová Praha 8
1032 PA Ing. Petra Torová profil Kladno
1080 PA Mgr. Jana Urbanová Benešov
1072 OA Kateřina Velebová Lesonice
1112 OA Lucie Voborníková profil Jihlava
1094 PA Štěpánka Zeithamlová profil Praha 10

Zájmové členství

Členské číslo Jméno Místo působení
1242 Jarmila Andresová Praha 10 – Uhříněves
1119 Michal Babka Praha
1069 Mgr. Martina Baborová Praha 10
1277 Lucie Bartošová Kamenice Ládví
1104 Monika Batková Studené
1133 Petra Beránková Praha 6
1286 Šárka Beranová Robčice
1270 Natalya Besheha Praha
1039 Denisa Bláhová Jablonec nad Nisou
1018 Xenie Bodorík Pilíková Brno
1283 Ing. Irena Bojdová Rokycany
1267 MgA. Zuzana Bönisch Praha 5
1264 Bc. Antuanetta Boymushakyan Brno
1176 Dagmar Brázdilová Tábor
1292 Ing. Klára Cihelková Štěchovice
1252 Bc. Tereza Čajanová Úvaly
1167 Ing. Kateřina Čecháková Frýdlant nad Ostravicí
1066 Martina Čejková Praha 10
1180 Ing. Veronika Červená Třebívlice
1250 Lenka Di Pucciová Hovorčovice
1261 Mgr. Marie Dušková Praha
1128 Ruslana Drapela Praha 8
1150 Lenka Dvořáková Nová ves
1290 Dis. Gabriela Flusková Praha 8
1110 Věra Formanová Děčín 3
1106 Jaroslava Goldbergová Klabníková Praha 4
1093 Petra Gubišová Karlovy Vary
1285 Jana Harčariková Zumikon, CH
1116 Renáta Helísková Bratislava
1178 Olga Honková Čeladná
1291 Ing. Kateřina Hrdličková Kutrovice
1186 Mgr. Jana Hricová Praha 1
1221 Michaela Hronová Praha 4
1078 Mgr. Renáta Hrubá Hradec Králové
1213 Lenka Hübnerová Hranice
1132 Lenka Hujerová Jablonec nad Nisou
1131 Ing. Šárka Huková Ostrov
1254 Mgr. Eva Chvalovská Praha 14
1268 Ing. Marta Jabůrková Běleč
1162 Mgr. Andrea Janíčková Ostrava
1228 Olga Jarešová Jičín
1170 Petra Kaiserová Krásná Lípa
1009 Ing. Lenka Kalivodová Praha 4
1200 Bc. Martina Koktová Praha 9
1126 Ivana Kolouchová Brno
1260 Ing. Petra Koudelková Drahelčice
1235 Jolana Krausová Železnice
1297 Klára Krejčová Praha 10
1161 Taťána Krchovová Rokycany
1142 Mgr. Kateřina Kroupová Praha 3
1259 Ing. Michaela Křivská Plzeň
1183 Libuše Kučerová Karlovy Vary
1148 Alena Kuchyňová Kutná Hora
1265 Andrea Lauriková Praha 4
1163 Mariya Leheta Praha 5
1153 Mgr. Tereza Lindauerová Praha 2
1280 Bc. Jana Ludvíková Praha 5
1198 Iveta Lukešová Sluštice
1144 MVDr. Kateřina Malíková Praha 3
1284 Lenka Marčíková Tanvald
1058 Michaela Marková Praha 5
1171 Martina Martinovská Praha 4
1064 Ing. Michaela Materková Kostelec nad Černými lesy
1145 Bc. Kateřina Michálková Praha 1
1299 Jana Mikešová Slatina
1218 Věra Moravcová Roudnice nad Labem
1239 Bc. Šárka Morávková Brno
1246 Bc. Anna Mothejlová Pohled
1140 Ing. Magdaléna Myšková Kaščáková Klučov
1275 Alena Naďová Brno – Ponava
1041 Marie Noe Praha 4
1238 Irena Nováčková Loučeň
1245 Jana Nováková Holice
1195 Lenka Ocmanová Praha 10
1113 Ing. Gabriela Olšanská Brno
1255 MSc. Marta Oprchalová Brno
1244 Blanka Pallanová Písek
1211 Zuzana Pavelková Šafářová Praha 4
1204 Jana Petríková Bor
1175 Kristina Poláková Nejdek
1030 Jana Pospíšilová Praha 4
1136 Mgr. Michaela Pošvářová Praha 11
1276 Tereza Potměšilová Pyšely
1141 Mgr. Helena Pressfreund Čkyně
1222 Ing. Radka Puchnerová Znojmo
1272 Tereza Rédlová Praha
1130 Ing. Jindra Roubalová Kozmice
1262 Mgr. Marie Rumlenová Praha 6
1034 Ing. Darina Růžičková Praha 9
1263 Zdeňka Růžičková Mělník
1212 Martina Ryšavá Příbram 7
1234 Kateřina Salačová Litoměřice
1281 Mgr. Radana Stýblová Brno
1266 Klára Šebeňová Žatec
1278 Roman Ších Rostoklaty
1149 Eliška Šimek Polzerová Říčany
1251 Gabriela Šimková Kladno – Kročehlavy
1115 PhDr. Irena Šípalová Praha 4-Modřany
1278 Mgr. Adriana Škodová Praha 3
1156 Bc. Iva Tajmrová DiS. Veká Bystřice
1023 Ingrid Tisoňová Arona (IT)
1143 Ing. Anette Tizolová, PhD. Praha 9
1053 Václava Trpáková Tábor 2
1003 Ing. Hana Vančurová Libčice nad Vltavou
1049 Romana Vaňková Lázně Toušeň
1215 Šárka Vejrostová Tišnov u Brna
1139 Mgr., PhD. Radmila Veselá Lhota 16
1047 Alexandra Vetkovská Praha 4
1015 Ing. Jitka Vočková Praha 5
1279 Ing. Dita Vodrážková Stráž nad Nisou
1019 Michaela Vohlídalová Obříství
1226 Mgr. Marta Vondráčková Poděbrady
1038 Mária Vondrová Praha 2
1184 Lenka Vorlová Děčín 3
1269 Jana Wiesmannová Brno
1253 Gabriela Zagarová Praha 4
1166 Ing. Edita Zdražil Golová Kozlovice