Asociace českých aromaterapeutů

Sdružuje jak odborné (OA) a profesionální aromaterapeuty (PA) tak i další příznivce aromaterapie. Do seznamu jsou automaticky zapsáni všichni aktivní členové Asociace českých aromaterapeutů, kteří tak podporují Asociaci ve všech oblastech její činnosti. Děkujeme.

Další informace a přihlášky:
Lenka Kalivodová, e-mail: lenka@aromaterapie.cz
telefon: 776 698 957

Členské číslo Jméno Osobní profil Místo působení
1075 Zdeňka Aubrechtová Divišov
1119 Michal Babka Praha
1069 Martina Baborová Praha 10
1104 Monika Batková Studené
1133 Petra Beránková Praha 6
1081 PA Petra Biháry Bratislava, SK
1039 Denisa Bláhová Jablonec nad Nisou
1017 OA Bc. Dana Blažková Brno
1088 MVDr. Hana Bojanovská Kostelany nad Moravou
1029 OA Mgr. Hannah Brandová Praha 5
1176 Dagmar Brázdilová Tábor
1167 Ing. Kateřina Čecháková Frýdlant nad Ostravicí
1165 Markéta Čepická Fryšták
1197 OA Helena Černá Plzeň
1180 Ing. Veronika Červená Třebívlice
1146 OA Liana Chumlenová Kosmonosy
1128 Ruslana Drapela Praha 8
1150 Lenka Dvořáková Nová ves
1110 Věra Formanová Děčín 3
1157 OA Drahomíra Frejová Dolní Bečkovice
1035 OA Michaela Fučíková profil Český Krumlov
1106 Jaroslava Golbergová Klabníková Praha 4
1166 Ing. Edita Golová Kozlovice
1092 OA Darina Hájková Ellingerová profil Brno
1011 OA Jana Hanulíková Lošťáková profil Praha 6
1116 Renáta Helísková Bratislava
1064 Ing. Michaela Hellerová Kostelec nad Černými lesy
1100 Ing. Lucie Hessová Drahelčice
1216 Nikol Hladíková Chodov
1178 Olga Honková Čeladná
1031 PA Bc. Bronislava Hradecká profil Zliv
1210 Barbora Hrdličková Dobříč
1186 Mgr. Jana Hricová Praha 1
1078 Mgr. Renata Hrubá Hradec Králové
1213 Lenka Hübnerová Praha 6
1132 Lenka Hujerová Jablonec nad Nisou
1131 Ing. Šárka Huková Ostrov
1021 PA Mgr. Petra Hyťhová DiS. profil Praha 4
1162 Mgr. Andrea Janíčková Ostrava
1196 OA Ing. Eva Jelínková Kosmonosy
1040 OA Mgr. Veronika Jurečková profil Lipník nad Bečvou
1155 Šárka Juřicová Frýdek-Místek
1170 Petra Kaiserová Krásná Lípa
1037 OA Venuše Kárová Most
1086 OA Romana Kazdová Domažlice
1151 Mariana Kleinová Prievidza
1169 Bc. Pavla Kohoutová Holubová Horoměřice
1200 Bc. Martina Koktová Praha 9
1126 OA Ivana Kolouchová Brno
1044 OA Mgr. Jitka Kosourová Poříčí nad Sázavou
1161 Taťána Krchovová
1142 Mgr. Kateřina Kroupová Praha 3
1026 PA MgA. Anna Krutová profil Brno
1183 Libuše Kučerová Karlovy Vary
1148 Ing. Alena Kuchyňová Kutná Hora
1163 Mariya Leheta Praha 5
1153 Mgr. Tereza Lindauerová Praha 2
1198 Iveta Lukešová Sluštice
1027 PA Ing. Michaela Lusílija Makulová profil Plzeň – Šťáhlavy
1144 MVDr. Kateřina Malíková Praha 3
1058 Michaela Marková Praha 5
1171 Martina Martinovská
1079 Ing. Aneta Matoušková Praha 1
1074 Martina Matoušová Řevnice
1203 OA Hana Mejsnarová Staré Křečany
1191 OA Zuzana Míčková Bohutín
1145 Bc. Kateřina Michálková Praha 1
1129 Mgr. Jitka Mikušová Bratislava
1134 Mgr. Marcela Mommersová Kutná Hora
1218 Ing. Věra Moravcová Nové Dvory
1205 Jana Mudrová Lahošť
1160 Petra Muchová Teplice
1140 Ing. Magdaléna Myšková Kaščáková Klučov
1135 OA Petra Nagyová profil Košická Nová Ves, SR
1164 OA Vladimíra Naušová Klatovy
1041 Marie Noe Praha 4
1195 Lenka Ocmanová Praha 10
1120 Lýdia Oravcová Bratislava
1057 OA Ing. Šárka Patrná profil Volfartice
1211 Mgr. Zuzana Pavelková Šafářová Praha 4
1060 Dana Pešková Horoušánky
1152 Helena Pešková Mičovice
1204 Jana Petríková Bor
1175 Kristina Poláková Nejdek
1173 Helena Polenková Křtiny
1149 Eliška Polzerová Říčany
1083 OA Kateřina Pomklová profil Londýn, Praha
1030 Jana Pospíšilová Praha 4
1136 Mgr. Michaela Pošvářová Praha 11
1125 Monika Praxová Brno
1141 Mgr. Helena Pressfreund Čkyně
1202 Ing. Marta Procházková Praha 10
1130 Ing. Jindra Roubalová Kozmice
1034 Ing. Darina Růžičková Praha 9
1194 Ing. Lucie Rýcová Bartošovice
1212 Martina Ryšavá Příbram
1025 OA Larissa Sheremetyeva Karlovy Vary
1028 PA Lucie Skokanová  profil Praha 10
1089 Kamila Smolíková Plzeň
1159 Lenka Smržová České Budějovice
1189 Zuzana Snajdrová
1174 Hana Soukupová Vojníkov u Písku
1111 JUDr. Vlasta Spoustová Praha 4
1036 OA Lenka Dora Stejskalová Praha 5
1208 Lucie Stollinová Šromová Černošice
1115 PhDr. Irena Šípalová Praha 4-Modřany
1147 Elena Štěpničková
1014 OA Veronika Těšická Praha 6
1219 Lucie Tkočová Olomouc
1032 PA Ing. Petra Torová profil Kladno
1053 Václava Trpáková Tábor 2
1156 Bc. Iva Tylichová DiS. Veká Bystřice
1080 OA Mgr. Jana Urbanová Benešov
1187 Jana Urbanová Děčín IV.
1192 Ing. Věra Vačkářová Praha 3
1049 Romana Vaňková Lázně Toušeň
1215 Šárka Vejrostová Předklášteří
1072 OA Kateřina Velebová Lesonice
1139 Mgr., PhD. Radmila Veselá Lhota 16
1047 Mgr. Alexandra Vetkovská Praha 4
1112 OA Lucie Voborníková profil Jihlava
1015 Ing. Jitka Vočková Praha 5
1038 Mária Vondrová Praha 2
1184 Lenka Vorlová Děčín 3
1190 Olga Wižďálková Praha 4
1094 PA Ing. Štěpánka Zeithamlová Praha 10